Криворожский нелегальный нефтеперерабатывающий завод завалил рынок «паленкой»

В Кривом Роге СБУ разоблачила подпольный нефтеперерабатывающий завод по производству контрафактного горючего. Об этом сообщает на ФБ-группе Управління СБ України у Дніпропетровській області.
«Служба безпеки України викрила у Кривому Розі нелегальне виробництво контрафактного пального у промислових об’ємах і його збут через мережу міських АЗС.
За попередньою версією, до організації схеми причетні декілька місцевих комерційних структур. Підпільний завод із виробництва паливно-мастильних матеріалів вони облаштували на території покинутої промзони з грубими порушеннями норм протипожежної безпеки.
Готову продукцію ділки збували через 6 афілійованих автозаправних станцій.
Під час обшуків за місцем розташування незаконних промислових потужностей і підконтрольних їм АЗС правоохоронці виявили обладнання для виробництва контрафакту, у тому числі резервуари для подачі мазуту, котли для його розігріву, резервуари для зберігання пального і три бензовози. Також вилучено тіньову бухгалтерську документацію, товарно-транспортні накладні та чорнові записи із доказами протиправної діяльності.
Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно і призначення експертиз відібраних зразків паливо-мастильних матеріалів.
У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) і ч. 1 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до протиправної діяльності.
Слідчі дії проводились із залученням спеціалістів обласного управління Держпродспоживслужби, ГУ Держпраці у Дніпропетровській області та акредитованої науково-дослідної лабораторії», - отмечается в сообщении.

сбу сбу-2 сбу-3 сбу-4 сбу-5

Метки: горюче, нефтеперерабатывающий завод, СБУ