Криворожские танкисты стали лучшими в Украине

Завершились соревнования на лучший танковый взвод Сухопутных войск ВС Украины. Победители - танкисты 17 отдельная танковая Криворожская бригада имени Константина Пестушко! В группе «Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

ттанк_3

- Змагання тривали п’ять діб. Цьогорічна програма кардинально відрізнялася від минулорічної. З минулорічних номінацій залишилася лише одна - бойові стрільби взводів. В цьому році танкістів Сухопутних військ випробовували в трьох номінаціях: стрільба з танка на великі дальності, бойові стрільби взводів, комплексне тактичне завдання з використанням системи LASERTAG (двосторонні бої між взводами).
- Особовому складу нашої бригади найбільше сподобався двосторонній бій, - прокоментував заступник командира 17 окремої танкової бригади Олег Ігоревич. - На танк чіплялися спеціальні датчики. Критична обстановка відображалася на екрані та фіксувалася на камерах. Дане випробовування примушувало командирів взводів та командирів танків думати, аналізувати та використовувати тактичні прийоми для того, щоб отримати перемогу. Криворізьким танкіста не було рівних в номінації – бойові стрільби взводів. Вони, на відміну від своїх суперників, найбільше уразили цілей. По тактичним діям набрали максимальну кількість балів.

танк_6

На бойовій стрільбі взводів, як і на комплексному тактичному завданні з використанням системи LASERTAG можна було заробити найбільшу кількість балів. Це ті номінації, в яких демонструється підготовка командирів взводу, командирів машин і екіпажів в цілому.

танк_5

Рівень підготовки танкістів 17 бригади був на порядок вищий за своїх суперників. Олег Ігоревич розповів:
- Наші – кращі в усьому; відповідально віднеслися до змагань та краще були підготовлені за рівнем теоретичної та практичної підготовки. За загальною кількістю балів змагань наш танковий взвод посів перше місце, як і у минулому році на цих змаганнях. Наголошую, що ми далеко позаду залишили своїх суперників, адже відрив достатньо впевнений.

танк_4

Танковому взводу 17 бригади був вручений перехідний приз – макет танка Т-64, та нагороди від Командувача Сухопутних військ ЗС України. Попереду переможців чекають змагання на кращий танковий взвод ЗС України, які розпочнуться 3 вересня. Боротися за перше переможне місце будуть шість команд. Побажаємо танковому взводу 17 окремої танкової бригади в черговий раз підтвердити високе звання кращого танкового взводу ЗС України! До перемоги!

танк

Метки: 17 отдельная танковая Криворожская бригада, Сухопутные войска ВСУ