Криворожские медики рассказали о состоянии здоровья брошенной в подъезде малышки

В Кривом Роге в подъезд жилого дома по ул. Александра Васякина в Кривом Роге подбросили новорожденного ребенка, завернутого в старый женский халат, который, вероятно, принадлежит его матери. Местная жительница вызвала полицию и скорую помощь.

Малышку доставили в роддом № 1. Врачи оценили состояние ребенка, как «средней тяжести».
Об этом сообщает ТРК Рудана 

photo_2019-12-16_12-21-53_2

«Дитинку вчора привезла бригада швидкої допомоги у приймальне відділення нашого пологового будинку. Ми оцінили стан немовляти як середнього ступеня тяжкості: трохи воно було змерзле. Малюка одразу забрали до відділення інтенсивної терапії і почали зігрівання, інфузійну терапію - всі інтенсивні види лікування, які потрібні зараз цій дитинці», – прокоментувала ситуацію лікар-педіатр-неонатолог відділення новонароджених пологового будинку № 1 Тетяна Позднякова.

photo_2019-12-16_12-21-52_2

Вага немовляти – 2300 грамів. За попередніми ознаками лікарі визначили, що дівчинка народилася вчора. Ймовірно, пологи проходили в домашніх умовах.

Медики швидкої одразу, як тільки забрали дитину з під’їзду, клеймували їй пуповину та загорнули у пелюшки.
Новонароджену дівчинку помістили в інкубатор, в якому створюють всі умови, як в утробі матері. Дитині належить пройти лікування, вона вже потроху засвоює харчування.

Тим часом правоохоронцям належить розшукати матір-зозулю, яка народила й кинула дитину замерзати в під'їзді», - отмечается в сообщении.

photo_2019-12-16_12-21-50_2

photo_2019-12-16_12-21-54

Ранее мы писали  о том, что в Кривом Роге в подъезде нашли новорожденного ребёнка.

 

Метки: брошенный ребенок, Кривой Рог