Дело – не табак: нацгвардейцы Кривого рога пресекли контрабанду сигарет из т. н. “ДНР”

На днях в Донецкой области криворожские гвардейцы обнаружили партию нелегальных табачных изделий. Криворожские военнослужащие несли службу на мобильном блокпосте в Волновахе. В группе «Військова частина 3011 Національної гвардії України» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

гв

- Днями під час несення служби на мобільному блокпосту, що працював у місті Волноваха, військовослужбовці 21-ї бригади імені Петра Калнишевського разом з працівниками Національної полоції України зупинили для перевірки автомобіль ВАЗ – 21010 із реєстрацією у Донецькій області.

Під час перевірки документів водія та огляду транспортного засобу було виявлено 1940 пачок сигарет з акцизними марками невстановленого зразка, на приблизну суму 50 тисяч гривень. На місце було викликано слідчо-оперативну групу Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

За даним фактом складено протокол за ч. ! статті 164-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного податку встановленого зразка».

Метки: зона ООС, контрабандисты