Криворожанин получил в ООС 80% ожогов после обстрела

Военнослужащий из Кривого Рога 15 июля около 21.30 во время обстрела украинских позиций получил тяжелые ожоги. Ночью он был эвакуирован вертолетом в ожоговый центр Харьковской больницы скорой медицинской помощи. Об этом сообщила советник главы Днепропетровского облсовета Татьяна Губа. В Фейсбуке.

- Хто молиться, помолітеся за здравіє нашего земляка Олександра, 29 років, який зараз у вкрай важкому стані бореться за життя, - отмечается в сообщении. - Саша отримав важкі опіки на позиції 15.07 близько 21.30 під час обстрілу ворогами .

Перша медична допомога, евакуація «з нуля» та прибуття в опіковий центр лікарні швидкої медичної допомоги міста Харкова - все здійснено своєвчасно, евакуювали вночі військовим вертольотом.

Саша забезпечений усіми необхідними ліками, перебуває в опіковому центрі лікарні швидкої медичної допомоги міста Харків, але, нажаль, опіки 80 відсотків тіла… Сестра сьогодні була в реанімації біля брата і спілкувалася з цивільними і військовими лікарями.

Мер Кривого Рога і заступник на зв‘язку і готові допомогти усім необхідним.
Командир частини і побратими теж на зв‘язку з питанням, чим допомогти …
Вера Вернигор, вчора отримавши від мене інформацію, одразу поїхала на вказану домашню адресу батьків і тепер ми з ними на зв‘язку.
Окрема подяка голові Харківської облдержадміністрації Айні Тимчук .
Залишається лише молитися …

Метки: зона ООС, обстрел, ожоги, тяжелораненый боец