Криворізький дитсадок №180 перетворюють на теплий та сучасний

У Кривому Розі модернізують дитсадок №180 «Дюймовочка». Вже на фініші – демонтажні роботи усередині будівлі. Нині підрядники працюють над покрівлею, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

ава

«Для понад 200 вихованців оновлюємо криворізький дитсадок-ясла №180. Там проходить капітальний ремонт. Після завершення усіх робіт це буде затишний та сучасний простір для дошкільнят. Яскравий, безпечний та теплий», – розповів Валентин Резніченко.

Дитсадок №180 звели понад 30 років тому у Металургійному районі Кривого Рогу. Нині його модернізують за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

11

Підрядники вже завершують демонтажні роботи. Нині працюють над покрівлею – її облаштують за сучасними технологіями. Замість старого руберойду укладуть мембранне покриття. Воно більш довговічне, каже виконроб Андрій Составов.

«Проєктом передбачена повна заміна інженерних мереж – каналізації, вентиляції, електропостачання. Замість аварійних стін зробимо сучасні та безпечні. Двоповерхову будівлю дитсадка повністю термомодернізуємо. Вікна замінимо на енергозберігаючі. Усе, щоб дітям було тепло і затишно», – розповів виконроб Андрій Составов.

5

Усередині осучаснять та розфарбують в різні кольори спальні та ігрові. У кімнатах на першому поверсі буде тепла підлога.

Садочок розрахований на 12 дитячих груп.

6