Криворізькі воїни показали, як палає рашистький комплекс РЕБ за декілька сотен мільйонів доларів

Нещодавно група аеророзвідки криворізьких тероборонівців 129 ОБр ТрО Люфтваффе виявила російський комплекс РЕБ РБ-301Б «Борисоглебск-2». А потім скоординувала вогонь по йому. Внаслідок атаки комплекс вартістю близько 200 млн. доларів був знищений разом з розрахунком. Про роботу аеророзвідки розповів у Фейсбуці Facebook Микола Колесник, командир роти ударних безпілотних авіаційних комплексів 129 ОБр ТрО.

385755494_3623452187919265_287254839404338634_n (1)

-Он в тій яскравій, полумʼяній, кульці, гріється ворожий РЕБ Борисоглебськ-2, разом з розрахунком в середині (ураження цілі підтверджено другим вильотом). Скажіть що це красиво, Люфтваффе подобається.
Робота в повітрі від зведеної групи аеророзвідки роти ударних БПЛА 129 ОБр ТРО Люфтваффе, ураження засобами старшого начальника ОСУВ Таврія. Скоро назбираємо на кіно, то покажемо не по одинці, а нормальним пакетом знищеного.

Довідка ДВ
Комплекс РЕБ РБ-301Б «Борисоглебск-2» – російський автоматизований комплекс радіоелектронного придушення.
Комплекс складається з кількох машин-станцій, встановлених на базі багатоцільового транспортера-тягача легкого бронювання – МТ-ЛБ.

2-2
Комплекс складається з апаратури різних типів, призначених на вирішення широкого кола завдань. Є засоби радіотехнічної розвідки, призначені виявлення радіосигналів та видачі даних про них іншим елементам комплексу.
Завдяки йому окупанти можуть пеленгувати та глушити українські УКХ радіостанції, включаючи станції з технологією ППРЧ (псевдовипадкової перебудови робочої частоти), а також мобільні телефони, GPS та крилаті БПЛА.
Всі етапи бойової роботи здійснюються під контролем і за командами самохідного пункту управління, який обробляє дані про виявлені сигнали і видає вказівки системам придушення.

Але, як показали реальні бойові дії, машини виявилися безпорадними проти українських БПЛА.

Метки: аеророзвідка, знищили, ТрО