Кожну годину використовуємо для укріплення оборони області – Резніченко

Ситуація у Дніпропетровській області стабільна і контрольована. Під повним захистом ЗСУ. На сьогодні на території регіону немає жодного російського солдата чи ДРГ. Про це під час брифінгу повідомив голова Дніпропетровської ОДА, керівник Ради оборони Дніпропетровської області Валентин Резніченко.

photo_2022-03-01_13-50-38

«Збройні Сили дають області змогу укріпитися. Використовуємо для цього кожну годину. Закликаю керівників районів, підприємств: самовільно не будуйте блокпости. Не перегороджуйте траси, вулиці. Це зашкоджує життєдіяльності міст. Нам треба вивозити мусор, забезпечувати продуктами магазини, ліками – аптеки. Затримка будь-якого транспорту неприпустима. Усі дії обов’язково узгоджуйте зі штабом оборони», – наголосив Валентин Резніченко.

Він сповістив, що в області працюють транспорт, лікарні, магазини. Діє система оповіщення.

 

«Дякую всім громадянам області за дотримання дисципліни. Якщо є така можливість, залишайтеся вдома. Почувши сирену, не зволікайте: відразу в укриття. Це ваша безпека», – сказав очільник області.

 

У Дніпропетровській області комендантська година – з 20:00 до 6:00. У цей час заборонено виходити на вулицю та в громадські місця без спеціальних перепусток.

 

 

Мешканцям області нагадали: заборонено знімати на фото та відео блокпости, дислокацію та пересування військової техніки. Це стратегічна інформація, яку не можна розголошувати.

Метки: война