Ковид никуда не делся: Сергей Рыженко рассказал о важности массовой вакцинации

Остановить мутации вируса может только массовая вакцинация. Об этом сообщил генеральный директор Днепропетровской Областной больницы им Мечникова Сергей Рыженко на своей странице в Фейсбуке.
- Як не прикро, але маємо чітко усвідомити: СОVID-19 вже нікуди не зникне, - отметил он. - Вакцина - це не захист однієї людини. Вона ефективна лише тоді, коли все людство буде імунізовано.
Нівелювати третю хвилю можна, якщо 70% населення України буде вакциновано. Нові штами коронавіруса на фоні дефіциту вакцини ще більше погіршують ситуацію. Зупинити мутації вірусу може тільки масова вакцинація.
На сьогодні в Мечникова 50 пацієнтів, із них 13 - надважких, 2 - вагітних. Вчора з Кривого Рогу доставлено Катерину, вагітність 35 тижнів. КОВІД-пневмонія уразила 60% легень. Боремося за життя мами й дитини.
Навесні імунітет знизиться у всього населення. Почнуться весняні ГРВІ, авітаміноз. Коли настане потепління, люди будуть більше гуляти. Соціальна активність збільшується, і як наслідок, росте кількість хворих.
Нагадуємо, що найбільш часті і небезпечні наслідки СОVID-19 - тромботичні ускладнення, тому особливо важливі показники крові в динаміці. Просіть у сімейного лікаря регулярно призначати вам аналіз крові.

Метки: ковид, Сергей Рыженко