Королева красоты из Днепра подхватила «корону»

Известная телеведущая и модель из Днепра, ранее выигрывавшая конкурс красоты, Александра Кучеренко заразилась коронавирусом и рассказала об этом на своей странице в Фейсбуке.

кор

- Корона раніше не приносила мені проблем, але тут... Зіграла зі мною злий жарт 1-го квітня. В цей день я абсолютно неочікувано отримала позитивний результат тесту на коронавірус.
У мене не було жодних симптомів, і відчувала себе чудово, але зважаючи на динаміку захворюваності серед колег на роботі та людей, з якими напередодні контактувала на зйомках, вирішила просто «на всяк випадок» перевірити перед тим, як їхати до рідних. І виявилося – недарма (лише потім з’явилися головний біль, температура і перші ознаки хвороби, які багато хто спочатку сприймає за звичайну застуду і тим часом несвідомо продовжує бути переносником вірусу. А зараза ця, справді, рідкісна і противна. Бажаю нікому не хворіти на неї, а якщо вже підхопили - перенести легко і без наслідків.
Друзі, бережіть себе і завжди думайте про тих, хто навколо вас: і рідні, і чужі. Не нехтуйте відомими заходами безпеки - вони справді важливі, і ти це чітко усвідомлюєш, коли хворий лежиш і аналізуєш свої кроки. А при найперших симптомах - не полінуйтеся здати тест і вчасно самоізолюватися!
А мої 14 днів карантину сьогодні нарешті закінчилися - не перший раз виграю корону.

Метки: Александра Кучеренко, коронавирус