Неділя, 21 квітня 2024 року

Комплексний ремонт підʼїздів у Дніпрі продовжується: з початку року оновили вже 20

Дніпро продовжує комплексно ремонтувати підʼїзди. Зараз завершують оновлення по вул. Старочумацькій, 80. Наталя Горюнова заїхала у цей будинок 44 роки тому. Каже, за весь цей час бачила лише косметичний ремонт. Нині ж підрядники замінили тут геть усе.
IMG_5781
«Ми не очікували на ремонт у таких масштабах. Нам зробили ремонт на всіх поверхах, сходові клітині, поміняли вікна та двері. А головне — бригади реагували на всі наші прохання та виконували їх. Велика подяка міському голові Дніпра Борису Філатову та КП «Жилсервіс-5». Результат чудовий, будинок став казково красивим», — ділиться мешканка будинку № 80 по вул. Старочумацькій Наталя Горюнова.

Про перевтілення будинку каже і Галина Костіна. Жінка оселилася у ньому у 2000 році.

«Під’їзд вже був у не дуже доброму стані, коли ми заселялись. І з кожним роком він ставав усе гіршим і гіршим. Нині ж я не впізнаю його. Ми не очікували, що проведуть таку масштабну роботу. Нам і дах замінили, і піддашок, що протікав. Приємно зайти теперь у підʼїзд. Ми дуже вдячні», — каже мешканка будинку № 80 по вул. Старочумацькій Галина Костіна.

У цьому будинку відремонтували дах, вхідну групу, зробили ремонт кожної сходової клітини. Не забули і про енергоефективність: встановили другі двері та замінили вікна на металопластикові.

Аналогічні роботи тривають у будинку по вул. Янтарній, 79-А. Тут бригади працюють у 8 під’їздах. Про те, що їх підʼїзд вже мав занедбаний стан, каже Аріна Білозерцева. Дівчина живе тут 23 роки і за це час у будинку жодного разу не проводили комплексний ремонт. Лише мінімальний косметичний.

«Результат чудовий. Скажу більше. Мешканці з сусідніх будинків заздрять нам і питають, як і їм отримати такий ремонт», — розповіла мешканка будинку 79-А по вул. Янтарній Галина Костіна.

Ці два будинки почали ремонтувати наприкінці січня. Роботи проводили комплексно, аби одразу вирішити всі проблеми, які накопичувались роками.
IMG_5785

«Ми відремонтували у двох будинках дахи, нам якраз дозволила погода. Провели поточний ремонт міжпанельних швів, відремонтували вхідну групу – вклали плитку, замінили поручні та піддашки. А також замінили вікна на металопластикові та встановили всюди другі двері. Все це допоможе зберегти тепло взимку. Також біля підʼїздів ми почепили спеціальні дощечки для оголошень, аби ними не обклеювали сам підʼїзд», — прокоментував начальник Індустріального району КП «Жилсервіс-5» ДМР Володимир Тітов.
IMG_5780
У цілому торік у Дніпрі відремонтували понад дві сотні будинків. У них проводили різноманітні роботи, про які прохали мешканці під час прийомів міського голови Бориса Філатова.
IMG_5774
«З початку цього року ми вже відремонтували 20 підʼїздів. А до кінця весни роботи проведемо ще у трьох десятках. Далі – все залежатиме від фінансування, але ми продовжуємо приймати заявки від мешканців. Тож сподіваємось, що цьогоріч ми охопимо ще більше адрес, ніж торік», —прокоментував представник департаменту житлового господарства ДМР Єгор Худяков.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.