Комиссия горсовета Днепра утвердила перечень запретов на праздничные дни

В Днепре специальная комиссия по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного характера местного уровня приняла целый ряд ограничений.
Об этом сообщает пресс-служба горсовета Днепра.
Руководствуясь Постановлением Кабмина от 9 декабря 2020 г. № 1236 о введении карантина с 19 декабря 2020 по 28 февраля 2021 года, комиссия приняла решение уже с 19 декабря ввести в Днепре целый рад ограничений. В частности, согласно протоколу заседания комиссии запрещается пребывание в общественных местах без масок, а на улицах без документов.
Кроме того, запрещается:
- У закладах освіти проводити свята та вистави, у яких беруть участь діти з більш ніж одного класу або групи, а також присутні відвідувачі.
Нічні дискотеки, свята та бенкети й будь-які масові заходи у розважальних закладах та закладах громадського харчування. У ніч з 31 грудня 2020 року по 1 січня 2021 року дозволяється святкування до першої години ночі.
Приймати відвідувачів на виставках у музеях та галереях, якщо у приміщенні знаходиться більше однієї людини на 10 квадратних метрів.
Проведення релігійних заходів, якщо у приміщенні – більше 1 людини на 5 квадратних метрів. Та за умови недотримання 1,5-метрової дистанції просто неба.
Карантинные ограничения усилятся с 8 по 24 января включительно. Будет запрещено:
Відвідування закладів освіти, крім дошкільної.
Роботу кафе, барів, ресторанів, закладів розваг, ТРЦ, крім купівлі товарів першої необхідності.
Роботу салонів краси, закладів культури, фітнес-залів, басейнів, усіх масових заходів, крім офіційних спортивних.
Проведення культурних масових заходів.
Роботу продовольчих та непродовольчих ринків.
Прийом відвідувачів до кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50% місць.
Прийом відвідувачів музеїв, виставок, галерей тощо, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку 1 особа на 10 квадратних метрів приміщення.
Транспорт у місті не зупинятиметься. На перевізників покладається відповідальність у контролі носіння захисних масок пасажирами.
С полным текстом протокола заседания комиссии можно ознакомиться здесь.

Метки: карантин, ограничения