Комфорт для маленьких пацієнтів: у Дніпрі триває комплексна реконструкція дитячої клінічної лікарні № 5

Дитяча клінічна лікарня № 5 – це єдиний у Дніпрі та один із небагатьох в Україні медичний заклад, де діти з психоневрологічними патологіями можуть отримати лікування та реабілітацію. Допомогу тут надають пацієнтам віком від місяця.

E839024C-52BE-45D4-8B21-A879390218D0

Замовником комплексної реконструкції лікарні, що належить місту, є обласна державна адміністрація. Завершити будівництво планують до кінця цього року. «Це приклад фактично нового будівництва, яке дуже рідко, на жаль, відбувається. Гарний приклад співпраці громади, обласної адміністрації, держави», – зазначив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час візиту до Дніпра 5 квітня.

Лікарню оновлюють від фасаду до комунікацій. Комплексна реновація дозволить не лише розширити приміщення, тут також відновлять водолікарню з басейном, що є одним із найбільш дієвих методів реабілітації дітей з проблемами опорно-рухового апарату та після травм.

DE606AF9-EFC2-4E93-A4CC-8A8D7E674F7B

Лікарня повністю відповідатиме вимогам безбар’єрності – тут будуть спеціальні підйомники та бокси для маломобільних груп населення з усім необхідним.

За словами генеральної директорки медичного закладу Наталі Фоменкової, після ремонту будуть одно- або двомісні палати для дітей з батьками. Основну діагностику також зможуть проводити на базі лікарні, де працівникам створять сучасні умови роботи.
«Ми продовжимо якісно реформувати нашу систему охорони здоров’я. Це важливо для територіальної громади», – сказав мер Дніпра Борис Філатов.

3F2B1A91-BF5C-4AA0-84F4-60C66B7EC5A3

Метки: дитяча лікарня № 5