Вівторок, 16 квітня 2024 року

Командиру батальона 93 бригады Холодный Яр вручен орден Богдана Хмельницкого

Сегодня командиру 1-го батальона 93 бригады Холодный Яр полковнику Богдану Дмитруку вручен орден Богдана Хмельницкого II степени. Высокую государственную награду ему вручил командир бригады полковник Дмитрий Брыжинский. В группе «93-тя ОМБр Холодний Яр» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

- Для мене честь привітати Богдана Олександровича з черговою державною нагородою , - сказав у промові комбриг. - Я нагадаю, що він брав участь у російсько-українській війні спочатку у складі добровольчого батальйону, потім у складі 93 бригади. Він воював за Донецький аеропорт, Авдіївку, Жолобок. Його батальйон завжди демонстрував дуже високі показники під час виконання бойових завдань.
Своїм людським відношенням Богдан Олександрович сформував навколо себе колектив, який спроможний виконувати бойові задачі. Особовий склад дуже поважає свого командира.
Указом президента України від 21 серпня 2020 року Богдан Олександрович нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня, і він другий кавалер цього ордену двох ступенів у нас в бригаді. Я бажаю йому здоров’я, натхнення, доброго настрою, і щоб всі задачі виконувалися вчасно та з радістю. Дякую за службу!
Також командир бригади вручив нагороди та відзнаки іншим бійцям-холодноярцям, що гідно проявили себе під час служби й достойно виконували бойові завдання.
Окрім того, найкращим бійцям свого батальйону Богдан Дмитрук вручив ножі із іменним гравіюванням. Вперше славнозвісні «ножі Дмитрука» бійці отримали не в окопах на передовій, а урочисто, на шикуванні, перед строєм. Вручення цих ножів вже стало доброю традицією 1-го батальйону.
До речі, допоміг батальйону реалізувати таку нагороду меценат Юрій Якуба. Той самий, що відредагував гімн українських націоналістів й ініціював його перетворення на «Марш Нової Армії». Ми вдячні за його допомогу.
Зродились ми великої години!

наг наг_2 наг_3 нож орден

Метки: награждение, орден Богдана Хмельницкого, Холодний Яр

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.