Команда 93 бригады Холодный Яр заняла первое место на чемпионате по кроссфиту

Холоднояровцы заняла первое место на чемпионате Оперативного Командования "Восток" Вооруженных Сил Украины по кроссфиту. А участница команды Карина Олексенко еще и завоевала золото в персональном зачете среди девушек. В группе «93-тя ОМБр Холодний Яр.» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

93

- Змагання складалися з двох частин: комплекс вправ із кросфіту та смуга перешкод. Команди складалися із трьох спортсменів: два чоловіки й одна жінка.
Комплекси вправ спортсмени виконували у спортивній залі 121-го окремого полку зв'язку. Там дівчата мали на час робити вправи на прес, присідання з вистрибуванням, розножки, відтискання від підлоги. Хлопці також відтискалися, а ще підтягуватися, а найскладніше – 10 разів виходили силою на руки на гімнастичній перекладині.
Далі спортсменів чекала смуга перешкод, яку побудувала 93 бригада Холодний Яр. Вона вже відома своєю складністю багатьом, хто приїздив на змагання до частини. Команди бігли, повзли по траншеях й під колючкою, дряпалися на стіни, повзали канатами й продиралися крізь димові завіси.
Це була запекла боротьба! Рахунок часто йшов не на хвилини, а на секунди. І наші спортсмени показали, що вони дійсно бійці! Вони перевершили самі себе й таки вирвали перемогу!
Вітаємо команду!

Метки: 93-я бригада "Холодный Яр", кроссфит