Когда фельдшеры – профи: бригада «скорой» спасла годовалую Софийку, ошпарившуюся кипятком

Каждый пятый случай детской бытовой травмы, который нуждается в стационарном лечении - это ожоги. С серьезными термическими ожогами детей медики экстренной медицинской помощи чаще всего сталкиваются в осенне-зимний период.
Именно такой случай произошел в Покрове, где годовалая Софийка обварилась кипятком. К счастью, врачам удалось спасти малышку.
Об этом сообщает на своей фб-странице Олег Макида.
«У 95% випадків діти з опіками потребують госпіталізації, тож не треба займатися самолікуванням і зволікати зі зверненням за медичною допомогою.
Саме так 15 листопада зробила мешканка Покрова, мама маленької Софії (1 рік 11 міс.), зателефонувавши на 103 та повідомивши що дівчинка перелила на себе кип’яток.
Об 11:35 Центральною оперативною диспетчерською КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «ДОР» виклик було передано на бригаду ЕМД № 14221 підстанції м. Покров КП «ОЦЕМД та МК «ДОР» у складі фельдшерів Полуди Інни Анатоліївни, Полуди Валентини Анатоліївни та водія Похила Олександра Григоровича.
За 9 хвилин бригада була на місці події і діагностувала у дитини термічні опіки шиї, тулуба та верхніх кінцівок І – ІІ ступенів, площа ураження шкіри - 10%.
А для маленької дитини при такому відсотку площі опіку вже існує загроза опікової хвороби.
Фельдшери знеболили та надали весь необхідний на догоспітальному етапі комплекс екстреної медичної допомоги.
Дитину «швидкою» було доправлено спочатку до приймального відділення ЦМЛ, а потім до обласної дитячої лікарні», - отмечается в сообщении.

126294160_806906140161815_7261087947519593659_o

Метки: бывший тренер, ожог, скорая помощь