Керівники області та міста взяли участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України

4 березня у Львові відбувся перший цьогоріч Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. Він зібрав близько 1,6 тис. учасників, більшість з яких долучилася до засідання відеозв’язком — зокрема й міжнародні партнери України. Від Дніпра та області приєдналися голова Дніпропетровської ВЦА Сергій Лисак, голова облради Микола Лукашук та міський голова Дніпра Борис Філатов.

IMG_6928

Під час засідання Глава держави Володимир Зеленський назвав це особливим масштабом та зауважив, що питання економіки та соціального забезпечення людей подекуди вирішуються швидше саме на місцевому рівні. Президент додав, що крім наближення Перемоги, потрібно також оперативне ухвалення важливих для людей та майбутнього країни рішень.

IMG_6922

Основними темами під час Конгресу стали безпека та оборона, соціальний захист людей та гуманітарна ситуація на тимчасово окупованих та вже звільнених територіях. А ще — перспективи відновлення енергетичної інфраструктури і відбудова зруйнованих росіянами будинків, навчальних та медичних закладів. «Ситуація на Дніпропетровщині контрольована. Тримаємо регіон. Кожен — на своєму фронті. Переможемо», — зазначив Сергій Лисак.

IMG_6921

Зі свого боку, коментуючи підсумки Конгресу, Філатов зауважив, що єднання зусиль влади на всіх рівнях робить країну та всі її міста сильнішими у протистоянні російським окупантам. «Дніпро і надалі робитиме все, аби люди тут могли продовжувати жити нормальним життям. Наскільки це можливо в умовах цієї жахливої війни. Ми будемо продовжувати працювати. Всі разом. Міськрада, Дніпропетровська ВЦА, облрада. Без втоми. Кожен на своєму місці і заради спільної мети — Української Перемоги», — сказав міський голова Дніпра.

Зазначимо також, що напередодні на засіданні президії, до якої одним з небагатьох міських голів входить Борис Філатов, також було наголошено на поверненні до планової роботи Конгресу.