КБ «Южное» выходит из карантина и простоя

С 1 августа 2020 КБ «Южное» начинает восстанавливать свои производственные процессы и выходить из режима простоя, поэтапно выводя людей на свои рабочие места. В группе «Yuzhnoye State Design Office» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

КБЮжное

-Але, не зважаючи на чітке дотримання всіх карантинних, санітарних та протиепідемічних заходів, які спричинили перехід підприємства у режим простою, ми весь цей час продовжували забезпечувати функціонування критичної інфраструктури, необхідну виробничо-господарську діяльність підприємства та забезпечували виконання міжнародних контрактів!
Вихід з карантину це досить непростий і тривалий процес, враховуючи значний спад економічної активності в усьому світі. Діяльність ДП «КБ «Південне» здебільшого орієнтована на комерційні зовнішні ринки і щоб збалансувати роботу підприємства на цей період, відновити організацію виробництва і праці, ми починаємо працювати з триденного робочого тижня.
Це позитивний сигнал початку відновлення та повернення до активної роботи після тривалого перебування під дією карантинних обмежень.

Метки: выход из карантина, КБ «Южное»