Понеділок, 15 липня 2024 року

Специалисты КБ “Южное” рассказали в Японии, как нужно осваивать Луну

moon

В японской столице Токио начал работу Третий международный симпозиум/семинар Moon Village Association (The 3rd International Moon Village Workshop & Symposium).

В мероприятии принимает участие делегация ГП «КБ «Южное» во главе с Главным конструктором и начальником конструкторского бюро по системному проектированию ракет и ракетных комплексов Максимом Дегтяревым. В группе «Yuzhnoye State Design Office» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.
-Поряд з представниками космічних агентств Японії (JAXA), США (NASA), Індії (ISRO), Китаю (CNSA), а також приватних космічних компаній, таких як Blue Origin і Spacebit, КБ «Південне» представило своє бачення в напрямку освоєння та дослідження Місяця.
Також був представлений звіт «Концептуальний аналіз гармонізації інтерфейсів при дослідженні Місяця», розроблений під керівництвом КБ «Південне» в одній з робочих груп MVA Coordination & Cooperation».
КБ «Південне», використовуючи накопичений багаторічний досвід створення різних типів ракетно-космічної техніки та застосовуючи сучасні технології, послідовно реалізовує багатоетапну програму створення місячної експериментально-промислової бази.
У рамках концептуального проекту фахівцями КБ сформовано зовнішній вигляд бази. Попередньо визначено конфігурацію й інфраструктуру на різних етапах функціонування. Узагальнено строки реалізації проекту, а також основні технічні характеристики систем, що розробляються: космічна транспортна система для доставляння екіпажу і вантажів на поверхню Місяця та повернення на Землю, типові конструкції місячних модулів, засоби пересування по поверхні Місяця тощо.

Метки: КБ «Южное»

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.