КБ «Южное» опубликовало ролик о годах сотрудничества с Борисом Патоном (ВИДЕО)

19 августа 2020, на 102 году жизни, скончался выдающийся украинский ученый, Президент НАН Украины, директор Института электросварки имени Е.О. Патона НАН Украины и наш хороший друг Борис Евгеньевич Патон, говорится в группе «Yuzhnoye State Design Office» в Фейсбуке.

Патон

-Конструкторське бюро «Південне» майже від дня свого заснування тісно взаємодіє з Національною академією наук України, основи співробітництва з якою були закладені якраз під час особистої зустрічі головного конструктора КБ «Південне» Михайла Кузьмича Янгеля з Борисом Євгеновичем Патоном, - отмечается в сообщении. - Відтоді почалася інтенсивна співпраця нашого КБ з академічними інститутами у створенні нових унікальних металевих і композиційних матеріалів для оборонної і космічної техніки.
У конструкцію створюваних тоді ракет було закладено ефективні, нерідко піонерські технічні рішення наукових закладів НАН України під керівництвом Бориса Патона, завдяки яким розроблені нами бойові ракети, ракети-носії та космічні апарати часто випереджали свій час.
За роки незалежності за активної підтримки Бориса Євгеновича співробітництво плідно продовжувалося – згадаємо таки видатні міжнародні проекти, як «Морський старт», «Наземний старт», «Антарес» та інші, де академічні інститути брали активну участь.
Для иллюстрации сотрудничества и в знак большого уважения и памяти выдающегося ученого КБ «Южное» разместило ролик, который был подготовлен к 98-летию Бориса Евгеньевича.

Метки: Борис Патон, КБ «Южное»