КБ Южное опубликовало захватывающее видео испытания реактивной системы ракетоносителя «Циклон -4»

Наш сайт сообщал, что КБ «Южное» провело испытания жидкостного реактивного двигателя, изготовленного ЮМЗ.
В ракетно-космической технике нет лишних деталей. Но все же отдельного внимания заслуживает верхняя ступень ракеты-носителя, поскольку именно она выводит на целевую орбиту полезную нагрузку и от того насколько ювелирно он сработает, зависит успех всего пуска и соответствующее обеспечение функционирования полезной нагрузки. Видео испытания этой ступени размещено в группе «Yuzhnoye State Design Office» в Фейсбуке со следующим комментарием.

двигател_

-Виготовлення верхнього ступеня - технологія, якою володіють одиниці підприємств у всьому світі. На сьогоднішній день можна сміливо констатувати, що Конструкторське бюро «Південне» разом з ДП «ВО Південмаш» та іншими підприємствами української кооперації володіють і технологіями, і достатньою експериментальною базою для забезпечення повного циклу створення такого ступеня.
У серпні 2019 року на базі випробувального стенду Південмашу були успішно проведені вогневі випробування третього (верхнього) ступеня ракети-носія середнього класу «Циклон-4», основу якого складає рідинний двигун РД861К. У червні 2020 року було успішно завершено другий етап заключних доводочних випробувань двигуна, а вже у серпні успішно проведено заключні доводочні випробування рідинної реактивної системи верхнього ступеня РН «Циклон-4»
Попереду – льотні випробування у складі РН!
Ступінь РН легкого класу «Циклон-4» – універсальний.
Враховуючи потенціал, який закладено в конструкцію цього ступеня, ми вважаємо, що у нього є майбутнє не тільки в РН сімейства «Циклон», але і в якості розгінного блоку або космічного ступеня інших РН.

 

Метки: КБ «Южное»