КБ «Южное» направило открытое письмо руководству страны

Коллектив ГП «КБ« Южное»имеет твердое намерение продолжить борьбу за будущее предприятия, отрасли и Украины, и направил открытое письмо высшему руководству страны с требованием поддержки и немедленного вмешательства. Об этом сообщил пресс-центр конструкторского бюро.
Как сообщал наш сайт, нынешний гендиректор, генконструктор Александр Дегтярев и заместитель главного экономиста Александр Камышов не прошли первый этап конкурсана должность руководителя КБЮ.

В Адміністрацію Президента України Секретарю Ради національноїбезпеки і оборони України О.В. Турчинову
Прем’єр-мініструУкраїни В.Б. Гройсману
Першомувіце-прем’єр-мініструУкраїни С.І. Кубіву
Міністру оборони України С.Т. Полтораку
Начальнику Генерального штабу Збройних Сил України В.М. Муженку
ГоловіКомітетуВерховної Ради України з питаньнаціональноїбезпеки і оборони С.В. Пашинському
Відкритий лист колективу ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля»
Колектив ДП «КБ «Південне» не розумієрішенняКомісії при Комітеті з призначенькерівників особливо важливих для економікипідприємств про недопущення до фінальноїчастини конкурсу кандидатур, висунутихвід ДП «КБ «Південне».
Колектив підприємства звертається до вищих посадових осіб держави з вимогою втрутитися у ситуацію, у межах Вашої компетенції, і не допустити прийняття рішення, котре, на думку колективу, невідворотньо призведе до краху підприємства та ракетно-космічної галузі у цілому.
Призначення керівником ДП «КБ «Південне» особи, яка не має відношення до специфіки підприємства, не володіє технічною стороною його діяльності, не обізнана зі специфікою кооперації та не має міжнародного авторитету у відповідних колах, загрожує тяжкими наслідками. Найбільш очевидним та невідворотнім наслідком такого рішення стане руйнування міжнародної кооперації ДП «КБ «Південне», ретельно вибудованої протягом багатьох років, що дозволяла існувати та розвиватися космічній галузі України в складні часи та в умовах майже повної відсутності істотного державного фінансування.
Особливо хвилює те, що саме завдяки міжнародній кооперації та комерційним контрактам без залучення державних коштів ДП «КБ «Південне» здатне здійснювати розроблення новітніх проектів оборонної тематики, так необхідних нашій державі у цей непростий час. Втрата такої можливості, як наслідок помилкових кадрових рішень, стане тяжким ударом по обороноздатності України у майбутньому, оговтатися від якого у найближчій перспективі не вдасться.
З початку поточного року підприємство було збентежене незрозумілими кадровими рішеннями попереднього керівництва ДКАУ. Останні рішення нового складу Уряду України надали колективу надію на компетентне та розумне вирішення ситуації, яка склалася. Підприємство повернулося до конструктивної діяльності. Але чергове відновлення деструктивних дій викликає у колективу нерозуміння і несприйняття.
Колектив ДП «КБ «Південне» має рішучий намір продовжити боротьбу за майбутнє підприємства, галузі та України. Не тільки просимо, але й вимагаємо Вашої дієвої підтримки та негайного втручання!

Голова Ради трудового колективу В.Д. Ткаченко

Голова профспілковогокомітету В.М. Сергієнко

Голова Ради молодихспеціалістів О.О. Балдін

Метки: КБ «Южное», Открытое письмо