11-классники Днепропетровщины удивили Украину акцией милосердия

На долю 4-летней киевлянки Верочки выпало ужасное испытание: рак сетчатки глаза. Как можно скорее были нужны операция и лечение, которые требовали немалых затрат. На спасение маленькой звездочки бросились неравнодушные соотечественники, объявив срочный сбор средств.

Жители Днепропетровщины также не остались в стороне. После коротких обдумываний, чем помочь малышке, у школьников Николаевки возникла идея сделать своими руками сувениры для продажи. Выбор остановили на изготовлении магнитов, которыми, как правило, завешаны дверцы домашних холодильников, и напоминающие свои владельцам о чем-то приятном  в их жизни. Об этом  в группе «Присамарська нива» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.
- Отже, робота закипіла: хтось виготовляв міні-картини на звичайній морській гальці, хтось пітнів у гаражі, випилюючи за станком фанерну основу, хтось лакував, клеїв, збирав готовий виріб.
Результат не забарився. За короткий час майже 40 чудових поробок швидко розійшлися по руках наших односельців. Вчителі, продавчині, швачки, перукарі та просто пересічні люди… Жодна жива душа не відмовилася придбати сувенір, аби долучитися до порятунку Вірочки.
Звичайно, сума, яку ми перерахували мамі дівчинки, порівняно з тим, скільки всього необхідно грошей, – крапля в морі. Але ж вона допомогла! Завдяки старанням небайдужих волонтерів вдалося зібрати кошти й відправити на лікування до Швейцарії, де лікарі сподіваються на позитивний результат.
Кожен мешканець Миколаївки, чиї дверцята холодильника прикрашені нашими магнітиками, з радістю згадує про те, що подарував Вірочці шанс на життя. А ми, дружній, веселий, згуртований 11-й випускний клас, зробили для себе простий, але такий важливий висновок: творити добро – це просто!
Олексій Гуда, Катерина Гвоздикова, учні 11 класу Миколаївського НВО.

магнит магниты магниты_2

 

Метки: помощь, рак, Ребенок