Картини, мистецькі вироби, смаколики за донат: у Дніпрі в рамках чергового #Art_наступ збирають кошти для допомоги захисникам

У Дніпрі знову об’єдналися в рамках великого благодійного проєкту #Art_наступ. Цього разу залучені різні національно-культурні товариства. До акції #ART_наступ _Dnipro_International долучилися: Дніпропетровське обласне товариство німців «Відергебурт» («Wiedergeburt»), Литовське національно-культурне товариство, Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проєкт Кешер», громадська організація «Корейське товариство «Асадаль», Вірменська громада Дніпра, громадська організація «Дніпровське болгарське культурно-просвітницьке товариство "Рідний дім"».

 

F96CC0B7-B467-434B-B67A-BC214308FEAE

«Вже вп’яте проводимо проєкт #Art_наступ для збору коштів на потреби українських військових. Сьогодні це робимо спільно з національно-культурними товариствами, які вийшли з ініціативою проведення такого благодійного заходу на підтримку наших захисників. Це вкотре підтверджує, що Дніпро — багатонаціональне місто, яке стало домівкою для людей багатьох національностей. Тому продовжуємо об’єднуватися задля нашої якнайшвидшої перемоги», — підкреслив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики міської ради Євген Хорошилов.

 

DF49C7D3-D217-4FD9-BA9F-C3372548FFC6

 

Великий творчий майданчик з ярмарком, розважальною програмою розгорнули на Січеславській Набережній. Тут представлені локації згаданих національно-культурних товариств: фудкорт зі стравами різних народів; виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва; майстер-класи з виготовлення етнічних виробів; великий вернісаж від митців, зокрема й з етнічними мотивами різних країн. Усе можна придбати за відповідний донат.

 

FE1FBD41-1AAA-47EA-8B92-7F97F263ADF9
«Сьогодні понад сто українських корейців воюють на фронті, а ще більше займаються волонтерством, зокрема й наше товариство. Сьогодні з радістю беремо участь у благодійному проєкті. На нашій локації представлені різні види смаколиків, привезені з Кореї. Також пропонуємо для відвідувачів фотозону із традиційним одягом корейського народу — ханбоком», — розповів представник громадської організації «Корейське товариство «Асадаль» Ченбау Кім.

 

 

D99D1E2F-49E4-4031-B570-5AD375C21A01

 
На сцені виступають творчі колективи національно-культурних товариств, професійні музичні колективи, виконавці. На гостей заходу чекає й виступ військового оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України (м. Чернігів).
Зі свого боку, голова правління Благодііної організації «Благодійний фонд «Фонд оборони країни»» Наталя Костюченко додала: «Дуже вдячні усім, хто допомагає, донатить на потреби військових. Усі зібрані кошти від сьогоднішнього заходу будуть направлені на накопичення суми для придбання вантажівок для наших захисників. Вони вкрай цього потребують».