Карантин: патрульная полиция Днепропетровщины сократила общение с гражданами

В связи с введением карантина в патрульной полиции будут принимать граждан только по неотложным вопросам – возврат эвакуированного авто и возврат водительского удостоверения по решению суда. По всем остальным вопросам общение переведено в письменную форму. Об этом сообщается на Фейсбук странице «Патрульна поліція Дніпропетровської області».

- На підставі постанови КМУ від 11.03.2020 №211 "Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19" в управлінні патрульної поліції у м. Дніпрі прийом громадян — обмежено!

Ведеться прийом лише з невідкладних питань, а саме:

1. Видача евакуйованого транспортного засобу;

2. Повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення (за умови закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення).

З усіх інших питань просимо звертатися до УПП в Дніпропетровській області письмово, на адресу: 49101 м. Дніпро, пл. Троїцька, 2а або на електронну пошту dnipro@patrol.police.gov.ua

Звертаємо вашу увагу на вимоги щодо оформлення таких звернень. Вони зазначенні в ЗУ "Про звернення громадян".

Згідно з ст.5 цього закону, письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

З метою спрощення процедури оформлення письмових звернень громадян, особа може подати звернення шляхом заповнення відповідної форми (з підписом заявника), яку можна отримати на сайті Патрульної поліції України.

Как ранее сообщал «Днепр вечерний», АО «Днепропетровскгаз» останавливает прием граждан в Центрах обслуживания клиентов.

 

Метки: карантин, Патрульная полиция