Каменных баб могут вернуть в степи Днепропетровщины

Местными властями совместно с общественниками готовится реализация проекта «Знаки степу». Его суть в возвращении каменных баб на древние степные могилы на курганах вокруг Подгородного в виде охранных знаков. Об этом в Фейсбуке сообщил народный депутат Украины VIII созыва Андрей Денисенко.

- 5-тисячолітній курган у селі Спаському й досі відповідає своїй українській назві «могила» й використовується громадою за первинним цільовим призначенням - як цвинтар.
І це робить культурно-генетичний зв‘язок між сучасними українцями та індоєвропейськими племенами скотарів - наочним до щему у серці і мурахів по шкірі.
А найзахопливіше - це краєвид на долину Кільчені та кряж, залишений льодовиком, який розкривається з курганоподібного велетенського, 20-метрового заввишки останця, прозваного козаками «Велика могила».
На вершині якого в дійсності є могила котрогось із древніх арійських вождів, який панував у цих невимовно красивих краях у часи, коли на нашій землі мешкали предки всіх індоєвропейських народів.

курган степ степ_

Метки: каменные бабы