Как в Европе: Укравтодор похвастался ремонтом самой страшной трассы Украины (ВИДЕО)

Наконец -то одна из самых страшных трасс в Европе – Кривой Рог-Николаев превратилась в комфортную и безопасную дорогу. Об этом с гордостью отрапортовал Укравтодор на своей странице в Фейсбук.

дорога

- Багато років маршрут Кривий Ріг – Миколаїв був у топі найгірших автошляхів нашої країни. Але завдяки програмі Велике будівництво тепер це вже історія!

Перетворення колишньої «дороги смерті» Н-11 Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв на комфортну та безпечну трасу – наша гордість. Автошлях національного значення Н-11 торік отримав нове покриття на більш ніж 100 кілометрах у двох областях: Миколаївській та Дніпропетровській. Зокрема, відновлено багатостраждальний відрізок від Кривого Рогу до Миколаєва. Ремонт траси Н-11 продовжимо і у 2021 році.

Ми надзвичайно радіємо, коли українці знімають свої поїздки дорогою Кривий Ріг – Миколаїв на відео та діляться ними у соцмережах. Підтримка громадян – ще один доказ того, наскільки важливе «Велике будівництво». Наша ціль на 2021 рік наймасштабніша за усі роки Незалежності: відновити 4 500 км державних автошляхів та 150 штучних споруд.

Якщо маршрут Н-11 у вас досі асоціюється лише з вибоїнами, запрошуємо подивитися відеоогляд від @Alla Ginak:

Еще несколько лет назад «Днепр вечерний» публиковал видеообзор этой трассы.

Остается надеяться, что зерновозы и другая крупнотоннажная техника не «убьют» эту дорогу.

Метки: Кривой Рог-Николаев, ремонт трассы, укравтодор