К юбилею Дмитрия Яворницкого в Днепре покажут фильм о нем

В Днепре создали фильм, посвященный великому историку, краеведу , археологу и этнографу Дмитрию Яворницкому. Ранее мы  сообщали о том, что в днепровском «Телетеатре» состоялась премьера документального фильма, посвященного выдающемуся земляку.

120493394_3208295729292598_3009431486385010423_o

Ну, а 7 октября фильм покажут на площадке возле исторического музея и таким образом его смогут увидеть большее количество днепрян.
Об этом на своей ФБ-странице сообщает заведующая музеем «Литературное Приднепровье» Елена Аливанцева  
«До ювілею Дмитра Яворницького
7 жовтня о 18:30
у Дніпропетровському національному історичному музеї відбудеться прем'єрний показ документального фільму «Козацький батько Дмитро Яворницький».
Документальна стрічка розповідає про життя та діяльність Дмитра Яворницького. Він - відомий історик, археолог, етнограф, дослідник історії українського козацтва.
Фільм «Козацький батько Дмитро Яворницький» - це спроба відійти від штампів і стереотипів про особистість Дмитра Яворницького. Розкрити характер і багатий внутрішній світ головного героя через маловідомі і цікаві історії з його життя. Протягом свого довгого життя Дмитро Яворницький мав чимало недругів, заздрісників та переслідувачів з уряду. Деякі з них досить вдало використовували його популярність і славу в своїх корисних цілях. Не зважаючи на перешкоди, він набув широкої популярності на своїй батьківщині – в Україні, де за палку любов до історії Запорозької Січі сучасники прозвали його «козацьким батьком».
Сценарій: Микола Чабан, Наталія Огородня
Режисер: Наталія Огородня
Тривалість: 36 хв.
Виробництво: Телетеатр, 2020 рік
Адреса: пр. Д. Яворницького, 16
Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького
(майданчик біля пам’ятника Дмитру Яворницькому)», - отмечается в сообщении.

Метки: Дмитрий Яворницкий