К радости юннатов: в Днепр завезли африканских тараканов

В областной эколого-натуралистический центр привезли мраморных тараканов, которые очень заинтересовали детей. Но больше экзотические насекомые заинтересовали рептилий. Ведь тараканы для пресмыкающихся просто еда.
Об шестиногих обитателях экоцентра сообщается на фб-странице центра.
«Мармурові таргани у живому куточку нашого центру. Приїхали до нас із Нікопольського екоцентру, дякуємо за допомогу та рекомендації щодо розведення цих тарганів. Намагаємося розводити для годування еублефарів плямистих . Мармуровий тарган (попелястий тарган, науфета, неофета) (лат. Nauphoeta cinerea) має африканське походження, але завдяки невибагливості і плодючості широко поширений по всій земній кулі. Комаха також має назву науфета. Самки більші за самців і виростають в довжину до 3 см, самці – до 2,5 см. Мармурові таргани їдять сирі овочі і фрукти, вівсяні пластівці і пророщені злаки, хліб, білкові корми, траву, папір, можуть легко прогризти тонкий пластик. При відсутності білкового корму спостерігаються випадки канібалізму. Попелястий тарган – універсальне і найпопулярніша кормова комаха для домашніх їжаків, ящірок, жаб і павуків-птахоїдів», - отмечается в соообщении.
- Тараканами питаются наши эублефары. Их у нас трое. Три раза в неделю они съедают примерно по 10 этих насекомых. Примечательно, что самки более прожорливые, - прокомментировала событие «Днепру вечернему» зоолог Анастасия Исляева.

таара_3 тара тара_0

Метки: мраморные тараканы