К празднику Николая десантники получили подарки от детей Днепропетровщины

В преддверии праздника Святого Николая дети Днепропетровщины передали воинам-десантникам 25-й отдельной воздушно-десантной бригады подарки. В группе «25 Окрема Повітрянодесантна Дніпропетровська Бригада» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.
- Діти з загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти у рамках всеукраїнського фестивалю мистецтв «Обереги для військових від святого Миколая» власноруч зробили обереги для захисників, намалювали малюнки та написали листи з щирими, дитячими побажаннями.
Кожен подарунок не лише витвір мистецтва, а частинка дитячої душі, з вірою у свою армію, у своїх захисників!
- Надзвичайно приємно отримувати вітання від нашого майбутнього, від наших дітей. Ми щиро вдячні кожному маленькому українцю за увагу для своїх воїнів, за підтримку, за щирі слова та чудові сюрпризи! - подякувала учнівській молоді офіцер прес-служби 25 ОПДБР лейтенант Тетяна Заріцька. -У такі хвилини віра у майбутнє нашої країни, у перемогу зростає з новою силою і серце наповнюється гордістю за майбутнє покоління українців! З такою підтримкою нас не здолає жоден ворог, ми непереможні! Слава українському народові! Слава Україні!

под под_2 под_3 под_4

93

под 5

Метки: десантники, подарки от детей