Известного эксперта из Чехии не допустили на заседание экологического совета в Днепре

Экологи Днепропетровщины возмутились тем, что эксперту Мартину Скальскому сегодня пришлось устроиться прямо на ступеньках у входа в Днепропетровскую облгосадминистрацию. Его не пустили на заседание, требуя разрешение министерства Об этом сообщается на странице организации «Чисте повітря для України» в Фейсбуке.

ода_2

- Мартін Скальськи - гість із Чехії, еколог, керівник міжнародного проєкту «Чисте повітря для України», який ось третій рік реалізується в Україні та зробив чимало добрих справ - працює на сходах Дніпропетровська обласна державна адміністрація, - отмечается в сообщении. - Відомого експерта не допустили сьогодні на засідання Громадської екологічної ради при Дніпропетровській ОДА, вимагаючи дозволів міністерств. Мартін поставився до події філософськи.

А ми нагадаємо про підписану Українською державою та чинну для органів влади Орхуську конвенцію про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля.

Эколог из Марганца в комментариях отметила:

- Це є порушення. Всі засідання мають проводитись гласно та прозоро.

Мы связались с членом Ощественного совета при Министерстве защиты окружающей среды и природных ресурсов Татьяной Лампикой, но она сегодня находится в командировке и пока не смогла прокомментировать эту ситуацию.

ода

Метки: Мартин Скальски, эколог