Из стран Балтии возвращаются 44 жителя Днепропетровской области

На Днепропетровщину возвращаются 44 жителя, которые находились в странах Балтии. Перевозки их из Киева в Днепр организовали за счет области. Выделили три автобуса. Водителей, полицейских и медиков, которые сопровождают кортеж, обеспечили необходимыми средствами индивидуальной защиты. Об этом стало известно во время брифинга в Днепропетровской ОГА.

автобус
-У ці дні мешканці області масово повертаються з країн, охоплених епідемією коронавірусу. Аби організувати їм транспортування та мінімізувати контакти з іншими жителями регіону, разом із облрадою забезпечуємо підвезення зі столиці додому, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк. – Сьогодні з Києва вирушили три автобуси. У салонах – 44 мешканці, що повернулися на Батьківщину з країн Балтії. Їх підвезуть до місця проживання, за необхідності – забезпечать обсервацію.
Вже під час поїздки до Дніпра просто в автобусі медики оглянуть пасажирів. Проведуть анкетування та температурний скринінг.
У разі потреби людей відправлять до Дніпровської міської лікарні №21 для подальшого огляду та обстеження. За відсутності симптомів ГРВІ чи грипу вони протягом двох тижнів перебуватимуть удома на самоізоляції. За їхнім станом постійно спостерігатимуть сімейні лікарі.
Мешканці Дніпропетровщини, що вже повернулися або мають намір приїхати з інших країн, можуть звернутися на телефон «гарячої лінії» – 0 800 500 474. Їм допоможуть дістатися домівки, пройти медичну діагностику та організувати режим самоізоляції. Телефонувати на «гарячу лінію» можуть і родичі, сусіди, друзі та знайомі тих, хто повертається з країн із епідемією коронавірусу.
Нагадаємо, нині в Україні – 73 підтверджених випадків COVID-19. Із них два – на Дніпропетровщині.

Метки: "Днепр", Прибалтийские страны, украинцы