История с мужчиной, которого “переехал автомобиль”: в полицию никто не звонил

История о том, как никто не помог мужчине, которого переехал автомобиль, всколыхнула Днепр. Очевидица ДТП уверяла, что обращалась за помощью во все горячие службы, но нигде не нашла поддержки.

К чести полицейских, они сразу же занялись проверкой сигнала, обнародованного в СМИ.

Свой комментарий по этому происшествию разместила на своей странице в Фейсбуке пресс-инспектор Патрульной полиции Днепропетровской области Людмила Копыленко.

копыленко

- Чергова служба управління патрульної поліції НЕ ОТРИМУВАЛА подібного виклику щодо до дтп. Чесно кажучи досить не зрозуміло, чому авторка посту в фб не набрала 102, коли побачила, що водійка поїхала з місця події, чому вона написала прикмети автомобіля в фейсбуці, а не знову таки подзвонила на 102 і повідомила про це. Командир батальону опитав своїх підлеглих щодо цього епізоду. Патрульні також повідомили, що не виїжджали на цю ситуацію і не бачили її. Можливо хтось був поряд, проїжджав десь поблизу, чому громадянка не запам'ятала номер екіпажу, якщо її так вразило те, що поліція не відгукнулась?

Одне можу сказати точно - прикладів, коли патрульні рятують безхатченків, надають допомогу громадянам в дуже сильному алкогольному сп'янінні безліч. І щодо швидкої...якщо лікарі першими приїжджають на подібні ситуації, чи до них поступають пацієнти потерпілі після дтп чи вогнепальними, ножовими пораненнями, і взагалі тяжкими тілесними, вони завжди повідомляють в поліцію.

Метки: полиция