20 января - ежегодный День музейного Селфи. Это одно из постоянных мероприятий, которое позволяет людям быть смешными и креативными. И кроме этого, еще и выигрывать призы. В связи с этим на странице Днепропетровского национального исторического музея им. Яворницкого размещено следующее сообщение.
- Історичний музей вже 7-ме долучається до акції. Навіть локдаун нам не перешкода! Але через закриття музею та його відділів, ми пропонуємо зробити селфі на вулиці.
До Вашої уваги відразу дві фотозони: кам'яні ідоли і військова техніка. Також селфі можна робити і на фоні музейних будівель.
Робіть селфі в період з 18 по 24 січня, публікуйте під цим постом чи на своїй сторінці у соцмережі. А якщо хочете взяти участь у розіграші призів від музею, то ОБОВ'ЯЗКОВО ставте хештеги: #Museumselfieday, #Museumselfie і #DNIM.‼
Хто набере більшу кількість вподобань, того й призи. Оголошення переможців відбудеться 25 січня.