Неспортивное поведение: испанские фанаты с трибун оскорбляли нашего Романа Зозулю

В Испании был скандально прерван поединок чемпионата страны между «Райо Вальекано» и командой экс-днепрянина Романа Зозули «Альбасете». Об этом сообщает sport.ua.

76942394_2593646660720966_7549455618965241856_o

 

- Фанаты Райо скандировали: «Зозуля – нацист», - поясняется в сообщении.

После перерыва вся команда Романа решила не выходить на второй тайм. Продолжение матча было отменено. Разбираться в происшедшем будет испанская федерация.

В данное время Роман является одним из ведущих игроков «Альбасете».

Ситуацию прокомментировал президент украинской ассоциации футбола Андрей Павелко.

 

-Ксенофобія, розпалювання міжнаціональної ворожнечі і грубе хуліганство! Інакше не можна назвати те, що відбулося в Іспанії під час поєдинку ФК “Райо Вальєкано” проти клубу “Альбасете”, за який виступає наш Роман Зозуля. Образи, які лунали на адресу нашого співвітчизника і відданого патріота України, мають стати об’єктом ретельного розслідування з боку іспанської поліції. Щиро вдячний арбітру матчу, який прийняв рішення не продовжувати поєдинок, клубу "Альбасете" за підтримку Романа і керівництву Ла Ліги, яка вже засудила поведінку вболівальників “Райо Вальєкано”. Ксенофобії, расизму та іншим проявам нетерпимості не місце на трибунах, як і будь де!!! Романе, Українська асоціація футболу і вся Україна підтримують тебе! Слава Україні! - написал Павелко.

Метки: Роман Зозуля, фанаты