Ирония судьбы: пожилая днепрянка перепутала квартиры

Иногда с людьми случаются ситуации подобно той, которая имела место в знаменитой киноленте Эльдара Рязанова. Так в Днепре пожилая пенсионерка перепутала квартира и чужую жилплощадь приняла за свою.
Об этом сообщается на фб-странице Патрульной полиции области.
«Іноді патрульні стикаються з ситуаціями, які здаються дивними. Але, не зважаючи на обставини, головним завданням залишається допомога громадянам.
Так, вчора ввечері екіпаж отримав виклик, що на вулиці Данила Нечая жінка зайшла до чужої квартири та не хоче виходити.
На місці заявник пояснив поліцейським, що вхідні двері він не зачиняв і до його помешкання зайшла сусідка та повідомила, що тут живе. Йти кудись відмовлялась, бо вважала квартиру своєю власністю.
Згодом, поспілкувавшись із громадянкою та сусідами, вдалось з’ясувати, що, ймовірно, вона проживає у цьому будинку, але кількома поверхами вище.
Із собою у жінки були ключі. Піднявшись до квартири, де вона могла проживати, охоронці порядку спробували, чи підходить ключ до замка. Врешті решт, громадянка змогла відчинити двері та самостійно зайшла до свого помешкання. З’ясувалось, що тут вона проживає зі своєю донькою. Від допомоги пінсіонерка відмовилась.
Друзі, дбайте про людей похилого віку та громадян, які потребують допомоги й додаткової уваги!», - отмечается в сообщении.

баба_ира

Метки: пенсионерка, перепутала квартиру