Днепрянка, ограбившая роддом и церковь, обнаружила в тюрьме, что ждет ребенка

Эта история примечательна тем, что 31-летняя жительница Днепра не постеснялась ограбить ни роддом, ни церковь. Но у Боженьки свой юмор: попав в тюрьму, воровка обнаружила, что...беременна.

Вот что пишет «Судебный репортер».

«У жовтні 2017 році жінку затримали в пологовому відділенні Дніпровської міської лікарні №9 з викраденими речами. Скориставшись відсутністю медичного персоналу на посту приймального відділення, підозрювана проникла до приміщення ординаторської і забрала із шафи для особистих речей персоналу гаманець рожевого кольору з 400 гривень, срібний кулон та пластикові картки. В гаманці був пін-код і крадійка зняла з банківської картки 3 тис. грн. Через три дні жінка знову завітала у пологовий будинок. Пізно ввечері вона проникла у палату і, скориставшись, що пацієнка спала, витягла у неї з-під подушки телефон «Iphone 6S». Потім жінка зайшла у сусідню палату, де з кишені чоловічих брюк забрала 350 доларів і 550 гривень. Біля виходу крадійку зупинила акушерка", - говорится в сообщении.

После ограбления роддома девушка отправилась в церковь

- За кілька днів після викриття жінка прийшла в церкву і вирішила обікрасти одну із прихожанок. Коли потерпіла вийшла з храму і сіла на лавку, обвинувачена з-за спини вихопила її сумку, в якій був телефон вартістю 1 тис. грн., - пишет издание.

В начале 2020 года женщина обратилась в суд о пересмотре приговора по вновь открывшимся обстоятельствам. Осужденная утверждает, что во время совершения кражи в церкви в ноябре 2017, ей не было известно, о пребывании в состоянии беременности, а это могло бы быть основанием смягчения наказания.

Ранее мы писали  о том, что в Каменском женщина ограбила 53-летнего горожанина.

Метки: ограбление, роддом