Инвесторов приглашают вернуть к жизни Дворец “Метеор”

Инвесторам предлагается создать спортивно-развлекательный объект на базе «Универсально-зрелищного спортивного Дворца «Метеор» в Днепре. Об этом сообщается на сайте Днепровского инвестиционного агенства.

метеор

- Ініціатором даного проєкту виступає Дніпропетровська обласна рада, а основними механізмами для співробітництва є державно-приватне партнерство, концесія або оренда, - отмечается в сообщении. - При цьому, зміна цільового призначення об’єкта не передбачається.

«Метеор» розташований у центральній частині м. Дніпро та безпосередньо пов’язаний з розгалуженою мережею маршрутів міського транспорту – тролейбуси, автобуси, трамваї. Таке вигідне географічне розташування дозволяє дістатись до Палацу з будь-якої частини міста за невеликий проміжок часу. Всі будівлі комплексу обладнані необхідною інженерною інфраструктурою, а загальна площа складає 33 116 м².

Варто також зазначити, що найближчі міста в радіусі 300 км від м. Дніпро не мають подібних за розміром об’єктів при наявному значному попиті на ринку.

Успішна реалізація проєкту дозволить пожвавити спортивне життя Південного Сходу України й створити необхідні умови для проведення масштабних подій – чемпіонати та змагання. Додатково, креативні індустрії та розважальна інфраструктура регіону та країни в цілому отримає стимул для розвитку та проведення концертів, фестивалів та виставок на якісно новому рівні.

Запрошуємо інвесторів детальніше ознайомитись з проєктом «Створення виставкового, концертного та спортивного центру «Метеор» у м. Дніпро за посиланням.

Метки: Дворец «Метеор»