ІНТЕРПАЙП продовжує масову вакцинацію співробітників проти COVID-19

В Україні триває активна кампанії по вакцинації проти COVID-19. У цьому процесі Дніпропетровщина - один з лідерів. На сьогодні понад 57 тис. жителів області вже отримали дві дози вакцини від коронавируса. До масової вакцинації приєдналися і підприємства. Компанія ІНТЕРПАЙП однією з перших подала заявку на колективну вакцинацію в МОЗ і вже близько двох тисяч співробітників зробили перше щеплення.

DSC_0149 копия

Так, ІНТЕРПАЙП комплексно налагодив роботу з вакцинації співробітників на всіх активах. В кінці червня вакцинація стартувала в Новомосковську, а з початку липня почалася вакцинація співробітників дніпровських та нікопольських активів. За два тижні першу дозу вакцини препаратом Pfizer отримали майже 2000 співробітників Компанії.

"Дуже добре і продумано все зроблено. Компанія організовано зібрала списки і ми можемо не стояти в черзі в центрах вакцинації, швидко зробити щеплення і піти. Сумнівів вакцинуватися чи ні не було, тому що це - колективна безпека і захист від хвороби ", - каже після щеплення бригадир Тетяна Панфілова.

DS7_2290 копия

Вакцинацію проводять мобільні медичні бригади на здоровпунктах заводів ІНТЕРПАЙП з дотриманням всіх санітарних норм і умов транспортування і зберігання вакцини.

"Ми приїжджаємо з сумкою-холодильником, в якій знаходиться вакцина і холодоелементи, при необхідній температурі. Перед щепленням співробітники заповнюють необхідні документи, проходять невеликий медогляд і щепляться. І звичайно ж кожен співробітник отримує рекомендації, що можна, а чого не можна робити після вакцинації ", - розповіла Світлана Черкас, медсестра мобільної бригади.

DS7_2375 копия

З самого початку пандемії на заводах ІНТЕРПАЙП введені заходи для захисту співробітників - термометрія, масковий режим, посилена дезінфекція, ПЛР-тестування персоналу. У Компанії впевнені, що вакцинація - єдиний надійний спосіб від нової хвилі COVID-19. Тому ІНТЕРПАЙП серед перших подав заявку в МОЗ на колективну вакцинацію.

"Ми провели велику підготовчу і просвітницьку роботу. Заздалегідь підготували списки бажаючих пройти профілактичну вакцинацію, провели зустрічі з співробітниками, на яких ми намагалися максимально відповісти на питання про вакцинацію, які турбували людей. Ми розуміємо, що тільки сформувавши колективний імунітет, можна протистояти цій грізній інфекції і зупинити її поширення ", - зазначила Тетяна Каптєлова, головний лікар поліклініки ІНТЕРПАЙП.

У ІНТЕРПАЙП працює близько 11 тисяч чоловік. В цілому тут планують, що вакцинацію від коронавируса пройдуть понад 50% працівників.

DS7_2380 копия

Метки: вакцинация, Интерпайп