Ініціатива Юлії Тимошенко щодо зниження ціни на газ знаходить все більшу підтримку

Близько 500 рад різних рівнів провели позачергові сесії та направили офіційні звернення до Уряду з вимогою реально знизити тарифи для населення. Місцеві депутати наполягають на впровадженні ініціативи Юлії Тимошенко щодо спрямування на потреби населення газу вітчизняного видобутку та газу із наших підземних сховищ за ціною закупки, що знизить вартість кубометру до 3 гривень.

У своєму дописі на Фейсбук Юлія Тимошенко подякувала місцевим депутатам за те, що відгукнулися і підтримали цю важливу ініціативу.

«Це найпереконливіший доказ того, що люди розуміють – влада їх дурить. Ніякого реального зниження тарифів не відбулося. Українців змушують платити 9 гривень за кубометр газу, ціна якого насправді не перевищує 3 гривні», – обурилася лідер «Батьківщини» і запевнила, що з цим не миритиметься ані суспільство, ані її команда.

На думку політика, ігноруванням проблеми уряд лише погіршує непросту ситуацію і ще більше дратує людей, які почуваються кинутими напризволяще.

Крім того, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулася до прем’єр-міністра України із депутатським запитом, в якому вимагає надати інформацію щодо обсягів закачаного у підземні сховища газу і ціну його закупки, і тим самим довести, що влада не мала жодних підставив збільшувати тарифи, а навпаки – мала їх знизити.

(За матеріалами сайту ВО «Батьківщина»)

Метки: ціни на газ, Юлия Тимошенко