Субота, 13 квітня 2024 року

Інфекційна безпека на всіх 425 виборчих дільницях Дніпра буде дотримана

Один з етапів підготовки до місцевих виборів 2020, які відбудуться 25 жовтня, – забезпечення виборчих дільниць необхідними спецзасобами та інформаційними матеріалами у зв’язку із карантинними обмеженнями. У Дніпрі усі 425 виборчих дільниць забезпечені усім необхідним. «Ми забезпечуємо усі виборчі дільниці нашого міста дезінфікуючими засобами для рук, поверхонь та підлоги, масками для виборчих комісій, жовтими стрічками для розмітки безпечної дистанції, безконтактними термометрами. Також ми розробили інформаційні матеріали, які будуть розміщені на дільницях», - повідомив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько. Крім того, передбачені запасні термометри та маски для виборців, які з якихось причин прийдуть на дільницю без засобу індивідуального захисту.

IMG_4970

«Ми передбачаємо, що дійсно деякі люди можуть прийти на дільницю без маски або по дорозі з нею може щось статися, тож ми забезпечуємо певний відсоток додаткових масок. Також є запасні термометри, якщо на якійсь дільниці термометр вийде з ладу», - каже Артем Нідєлько. Для тих людей, у яких при вході буде виявлена підвищена температура, буде окрема кабінка та урна для голосування з відповідними позначками. Також відомо, що кожні чотири години приміщення, де розташовані виборчі дільниці, оброблятимуться спеціальними розчинами. Раз на дві години оброблятимуть ті зони, з якими частіше контактують виборці: дверні ручки, кабінки для голосування, столи. Зараз представники районів отримують у департаменті з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформації політики Дніпровської міської ради ці засоби. Протягом одного-двох днів їх розвезуть на дільниці. «Ми відповідаємо за забезпечення 32 виборчих дільниць. Сьогодні отримуємо усе необхідно, аби виборчий процес 25 жовтня був безпечним», - каже представниця Соборної районної у м. Дніпрі ради Інна Супрун. За дотриманням карантинних норм на виборчих дільницях слідкуватимуть працівники поліції.

IMG_4931 IMG_4947 IMG_4952

Метки: Інфекційна безпека, віборі

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.