Идемте фотографироваться: в Днепре повсеместно цветет форзиция

Сейчас днепряне гуляют по паркам и фотографируются на фоне ярких желтых кустов. В начале апреля, когда большинство деревьев и кустарников стоят голыми или едва начинают зеленеть, эти красавицы покрываются золотисто-желтыми цветками, похожими на колокольчики, и в течение почти месяца радуют своим нарядным видом. Об этом сообщается на странице Департамента парков и рекреации Днепровской городского совета в Фейсбуке.

- Це — Форзиція проміжна (Forsythia intermedia) — чагарник або невелике дерево до 3 м заввишки, що відноситься до сімейства маслинові. Вона родом зі Східної Азії, а в культурі з 1880 року, - поясняется в сообщении. - Дуже ефектно форзиція виглядає під час цвітіння — густо покривається яскравими золотистими квітами. У цей період, що триває 20-40 днів, рідко який чагарник може зрівнятися з нею великою кількістю і красою квіток, з яких пізніше визрівають плоди — подовжені коробочки з крилатим насінням.
Після закінчення цвітіння розпускається світло-зелене листя, яке ближче до осені змінює свій колір на золотий, багряний або фіолетовий. Таким чином, цей кущ радує зміною красивих нарядів і залишається привабливим в будь-яку пору року.
При обрізанні "на пень" рослина швидко відростає і відновлює крону.
Завдяки ранньому і тривалому цвітінню, форзиції добре виглядають не тільки в одиночній і груповій посадках на газонах, але також як компонент складних композицій.
Невибаглива і шалено красива, форзиція перша нагадає про сонечко після зими і створить весняний настрій!
Побачити форзицію можна у багатьох парках міста — але найбільше її в парку Глоби.

парк парк_2 парк_3

Метки: форзиция, цветение