Хто і як може скористатися послугами «Соціального таксі» в Дніпрі

У Дніпрі люди з інвалідністю мають можливість безкоштовно користуватися послугою «Соціального таксі». Так, з початку року вже здійснено близько 1600 перевезень.

«Наразі в наявності чотири спеціалізовані авто для перевезення осіб з інвалідністю. Послуга «Соціальне таксі» надається людям з порушенням опорно-рухового апарату та органів зору, першої та другої групи інвалідності. Так, з початку року в нашому відділенні перебувають на обліку 624 особи», - розповів директор міського центру соціальної допомоги Максим Єрьоменко.

IMG_8752

Водій «Соціального таксі» Володимир Чуприна розповів, що працює в «Соціальному таксі» вже два роки.
«Робочий графік у мене з 8 до 17, але він може коригуватися в залежності від заявок. Я не можу залишити людину в місці, куди її привіз, бо на звичному таксі вона не зможе доїхати додому. Так, сьогодні мій робочий день розпочався о 7 годині ранку, бо перевозив людину з інвалідністю на залізничний вокзал. Взагалі за день буває п’ять або шість заявок і логістика можлива при цьому різна», - зазначив Володимир Чуприна.

IMG_8758

Дніпрянка Тетяна Шуба користується «Соціальним таксі» майже рік і задоволена рівнем надання цієї послуги: «Соціальне таксі – це дуже гарна послуга і про неї я дізналася випадково. Зібрала необхідний пакет документів і наразі при визові таксі диспетчеру навіть не потрібно називати адресу, бо вона її пам’ятає. Мені це дуже подобається, і тепер пересування містом стало комфортним. Звісно, дуже хочеться, щоб користуватися цим таксі можна було частіше».
Як зазначив Максим Єрьоменко, наразі розглядається можливість у найближчий час поповнити автопарк «Соціального таксі», що дозволить значно збільшити кількість перевезень.
Зазначимо, що скористатися послугою мають право люди з інвалідністю, що стоять на обліку у відділенні щодо надання транспортних послуг «Соціального таксі» в міському центрі соціальної допомоги. Для цього необхідно подати такі документи: посвідчення особи з інвалідністю або пенсійне, копія довідки МСЕК, паспорту та ідентифікаційного номеру, а також заповнити заяву. Після цього вже замовити таксі, із зазначенням своїх даних та часом і місцем призначення поїздки, за номером телефону: 785-64-62.

IMG_8768 IMG_8798 IMG_8803

Метки: Соціального таксі