Хроника беды: за неделю на Днепропетровщине утонули 5 человек, среди них дети

Статистика трагических происшествий на воде в Днепропетровской области растет. Спасатели бьют тревогу. Только за прошедшую неделю утонули 5 человек. Об этих случаях сообщается на странице Главного управления ГСЧС Украины в Днепропетровской области.

беда

- 13 липня - Синельниківський район, село Миколаївка. Попередньо відомо, що під час відпочинку на березі водойми, пірнув у воду та зник чоловік, 1968 року народження. Надзвичайниками обстежено 200 м² водної акваторії, зниклого не виявлено. В подальшому пошукові роботи проведено працівниками ТОВ «Технодайв». Тіло зниклого виявлено в 20 м від берега, на глибині 5 м.

14 липня - Нікопольський р-н, село Покровське, Каховське водосховище. Під час відпочинку на березі водойми, пірнув у воду та зник громадянин, 1981 року народження. Тіло загиблого виявив його брат до прибуття рятувальників.

16 липня - Кам’янський р-н, селище міського типу Карнаухівка, річка Дніпро. Від служби «102» надійшло повідомлення про те, що під час відпочинку на березі річки 15 липня приблизно о 20.00 пірнув у воду та зник чоловік. Водолазами ДСНС_ДНІПРО на відстані 10 м від берега та на глибині 10 м виявлено тіло загиблого.

17 липня - Дніпровський р-н, село Кам'янка, річка Мокра Сура. За повідомленням з поліції - в 7 м від берега, на поверхні води, виявлено тіло чоловіка. Підрозділом ГУ ДСНС у області за допомогою мотузки з гаком тіло чоловіка, орієнтовно 35-40 років, доправлено до берега.

Особливу увагу надзвичайники звертають на трагедії, яка трапилася 17 липня в місті Дніпро в районі житлового масиву «Кам'янський» на стихійному пляжі. Під час відпочинку на березі з родичами залишилася без нагляду дівчинка, 2016 року народження. Через деякий час тіло дівчинки без ознак життя, виявлено у воді відпочиваючими та доправлено до берега.
Шановні_дорослі! Зрозумійте, будь ласка, що під час відпочинку біля водойм ви маєте пам'ятати, що купання у нетверезому стані або занадто легковажне поводження у воді може становити велику небезпеку. Також нещасні випадки на водоймах, на жаль, часто трапляються із дітьми, тож вони мають завжди перебувати під ПИЛЬНИМ НАГЛЯДОМ.