Хозяева сгоревшей хаты «Правого сектора» жалуются на бездействие полиции

хата 2

Как уже сообщал «Днепр вечерний»,  у администратора «Правого сектора Днепровщина» Ляли Евтушенко сожгли хату в Солонянском районе. По поводу случившегося хозяева хаты написали заявление в полиции, а также жалобу на ее бездействие – об этом сообщается в Фейсбуке.

«Написали заяву в поліції  на відкриття кримінального провадження по підозрі у підпалі нашого будинку та скаргу на бездіяльність поліції щодо не приїзду по виклику у день підпалу.
В районі вже всі все знають - відреагували миттєво - вже через декілька годин приїхав по заяві слідчій провести попередні опитування сусідів і взяв на експертизу зразки з будинку (питання залишається чого тільки сьогодні, а ні 5 чи 6 вересня - мабуть чекали чи будемо ми рухатись далі).
Обіцяють за добу внести в ЄРДР та провести в установлений Законом термін службове розслідування щодо скарги.

Страшенно шкода військового спорядження, натовської аптечки, розгрузки й макетів, що з 2014 року з Пєсок залишилось на службі національно-патріотичного виховання Дніпровщини - на уроках захисту Батьківщини служили наглядним прикладом.

Дякуємо всім за співчуття!
Те, що сталось нас не тільки не зупинить, а й додасть здорової злості й наснаги в боротьбі перш за все з внутрішнім ворогом!

Слава Нації!
Смерть ворогам!»

 

Метки: Ляли Евтушенко, пожар, Правый сектор