Хотів знищити українську ППО на Дніпропетровщині, а отримав 15 років

Служба безпеки України затримала небезпечного агента та зібрала доказову базу для його засудження.
Зловмисник діяв у складі інформаторської мережі головного управління генштабу зс рф. На початку 2023 року СБУ знешкодила цю агентурну мережу. Злодії збирали розвіддані про місця базування та переміщення Сил оборони на території регіону. Також вони передавали кураторам з рф локації цивільної інфраструктури, зокрема енергогенеруючих підприємств.
photo_2023-08-02_16-03-22
Затриманий агент - фахівець у сфері IT-технологій, який підтримав повномасштабну агресію рф. У развідгрупі він відповідав за відслідковування можливих бойових позицій протиповітряної оборони ЗСУ. Для цього здійснював візуальне спостереження та фіксацію напрямків і часу спрацювання української ППО по ворожих цілях.
Отримані від «джерел» розвіддані окупанти використовували для підготовки повітряних ударів по регіону із застосуванням балістичних або крилатих ракет, а також дронів-камікадзе типу Shahed.

На підставі зібраних доказів російського агента визнано винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Враховуючи активну співпрацю зі слідством, суд призначив йому 15 років тюрми з конфіскацією майна.

Метки: агент, затримали, СБУ