Холоднояровцы опубликовали обращение к 8 марта (ВИДЕО)

Воины 93-й ОМБр «Холодний Яр» на своей странице в Фейсбуке разместили обращение по случаю международного женского Дня 8 марта.
В обращении говорится следующее.
-Сьогодні – Міжнародний жіночий день - щорічне свято, що є символом боротьби жінок за свої права. У цей день відзначаються досягнення жінок у важливих сферах життя.
За радянською традицією цей день обернувся на «свято мами», «слабкої статі», «берегині сімейного вогнища». На роботі жінок часто вітають не за трудові досягнення, а за те, що вони є «окрасою колективу».

 

Такий контекст святкування 8 березня очікувано викликає супротив у великої частини суспільства. Відтак, святкування Міжнародного жіночого дня почали називати «пережитком совка».
-Боротьба за права жінок — це величезне поле роботи. І дарування букетів і цукерок або підкреслено виявлення особливої уваги і турботи 8 березня з цим не допомагає. Тому що це тільки відкидає назад всі успіхи, які довелося досягти під час багаторічної боротьби за гендерну рівність-, - заявила колишня міністерка охорони здоров’я Уляна Супрун.
А дехто навіть уточнює офіційну історію і наголошує, що насправді це свято з’явилося не через страйк американських текстильниць у Нью-Йорку 8 березня у 1857–58 роках за рівну оплату праці, а через протести повій.
Тим не менш, у 1977 році ООН спеціальною резолюцією закликала усі країни світу проголосити 8 березня днем боротьби за жіночі права - Міжнародним жіночим днем.
Тому ми закликаємо не піддаватися «восьмоберезневій істерії», утриматися від агресії та образ навколо цього свята. Краще висловити в цей день повагу жінками, які на неї заслуговують, відмітити їх досягнення й таланти. А у повсякденні - заохочувати жінок проявляти ініціативу, брати на себе лідерські обов’язки й надавати доречну підтримку як на роботі, так і у виконанні домашніх обов’язків.
З Міжнародним жіночим днем нас усіх!

Метки: 8 марта, 93-я ОМБр Холодний Яр