Середа, 29 травня 2024 року

“Працюємо за європейською моделлю”: харьковчане отвергают обвинения зоозащитников Днепра

Как ранее сообщал наш сайт, по словам заммэра Михаила Лысенко кто-то вызвал живодерню из Харькова, чтобы поубивать бездомных собак Днепра.

Сегодня представители коммунального предприятия «Зооконтроль» забрали 25 собак из харьковского «Центра обращения с животными», и вернули в Днепр. В прошлую пятницу этих животных отловили на территории предприятия «Интерпайп» и по договору отвезли в приют в Харьков. Об этом сообщается в группе «UA: ДНІПРО» в Фейсбуке.

собаки

Заместитель городского головы Михаил Лысенко сообщил, что собак в харьковском приюте убивают, поэтому лично решил отправиться за ними вместе с работниками днепровского "Зооконтроля".

-Я не буду нікого ні в чому звинувачувати, це є така теорема, яку доводити не треба, це факт, але ми зі своїми тваринами впораємося самостійно, і нікого вбивати не будемо. Наше комунальне підприємство надає усі послуги, і на відмінну від колег із сусіднього обласного центру, ми наших собак не вбиваємо, – приводятся слова Михаила Лисенко в сообщении. Но харьковчане опровергают эту информацию.

Директорка харківського притулку Юлія Шаповалова каже, що їхній центр єдиний в Україні працює за європейською моделлю: після відлову собак віддають новим господарям. Інші міста України, зокрема Дніпро, працюють за азіатською моделлю, згідно якої собак випускають на вулицю, каже Юлія Шаповалова.

-Існує відсоток тварин, яких ми влаштовуємо, відсоток загублених які повертаються власникам, відсоток собак, яких ми стерилізуємо і повертаємо. Усипляють приблизно 17% – це ті собаки, які не життєздатні або небезпечні для передачі у сім’ю. Метод азіатський – жорстокий по відношенню до людей та тварин, не гуманний. При цьому методі дуже зручно освоювати бюджетні гроші безконтрольно. Неможливо проконтролювати витрату бюджетних коштів при методі «відлов-стерилізація-випуск». Це означає, що на папері ви можете списати тони медикаментів і тони палива, нібито на проведені роботи. Коли прийде перевірка і попросить показати результат роботи, то крім паперів показати нема чого. Стало відомо, що з Дніпра приїжджають люди, зокрема заступник міського голови Михайло Лисенко, який їде рятувати собак. Від чого він буде рятувати собак? Від миски з кормом? Від догляду ветлікарів? Від передачі до нової родини? Як він буде їх рятувати, що він буде робити? Він хоче вивезти їх і знов викинути на вулицю, – каже Юлія Шаповалова.

В то же время директор по финансам и экономике днепровского предприятия Интерпайп Денис Морозов заверил, что компания планирует помогать КП «Зооконтроль».

 - Мы отреагировали на информацию активистов о том, что приют в Харькове плохой. И мы возвращаем животных в Днепр для размещения в приюте в Днепре. Нам не безразлична судьба этих животных. Мы – промышленная компания, которая платит налоги, обеспечивает рабочие места, мы хорошо разбираемся в производстве. Но мы не являемся экспертами в вопросе содержания животных» – отметил Денис Морозов

 

Метки: бездомные собаки, КП «Зооконтроль», Михаил Лысенко

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.