Громкое дело: замглавврача  “Мечки” выиграл в суде у полиции

388234_106922102760842_192242455_n

Тяжба Александр Толубаев против полиции завершилась победой известного врача. Напомним, предысторию этого конфликта.

Зам главного врача по оказанию экстренной помощи Днепропетровской областной больницы им. Мечникова Александр Толубаев ехал с семьей на дачу по трассе «Днепр – Киев», когда автомобиль влетел в огромную яму и стал неуправляемым.

Водителю и пассажирам повезло – отделались испугом и прорезанным колесом. Но Александр Толубаев, который ежедневно видит и спасает людей, пострадавших в ДТП, решил вызвать на место полицию, чтобы не было других пострадавших из-за этой ямы. В результате получил от полиции протокол. Кроме того, лишился водительских прав. Единственная надежда была на суд. И вот хорошие новости:

- Дякую професійному адвокату і неперевершеній людині Юлия Алексеенко!
Дякую моїм колегам і друзям дитинства - всім, хто прийшов мене підтримати на засідання Дніпровського районного суду, всім, хто зателефонував, написав в ФБ чи просто потиснув руку і побажав успіху. Вдячний навіть тим, хто вважав мої дії - "боротьбою з вітряками", пропонував просто "забити".
Не хочу забивати і не буду! Забивати на абсурд і несправедливість, на бездіяльність і розгільдяйство. Кожного разу, як ти на щось "забив" - ти зробив маленький крок назад. Назад, а не вперед - до країни, в якій хочеться жити, в якій працюватимуть твої діти й онуки!

PS: Нагадаю, 16 березня моя сім`я трохи не злетіла з траси на автомобілі через ушкодження колеса при потраплянні в 5-метрову вибоїну між Обухівкою і Партизанським. Поліція склала адмінпротокол про правопорушення, наче я не вибрав безпечну швидкість і не вжив заходів з об`їзду ями. Вже 2 місяці кермую за тимчасовим посвідченням.
Сьогодні Дніпровський районний суд розглянув мою справу, виніс рішення на нашу користь. От взагалі ніяких претензій до суду.

Будемо рухатись далі! - написал Александр Толубаев в Фэйсбуке.

Метки: дороги, полиция, суд