Громкое дело: на Днепропетровщине мэр с подельниками разворовали бюджет

На Днепропетровщине участники преступной группы, в состав которой входили председатель и чиновники одного из городских советов, подозреваются в присвоении бюджетных средств. Пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области об этом сообщает следующее.

-Прокуратурою Дніпропетровської області спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань в області викрито організовану групу, до складу якої входили п’ятеро громадян, у тому числі посадовці однієї з міських рад, за привласнення бюджетних коштів.

Так, голова міської ради спільно з начальником управління, головним спеціалістом міської ради та ще двома співучасниками, вступивши у попередню змову, здійснили привласнення бюджетних коштів, передбачених на виконання капітального ремонту покрівель житлових будинків та закладів освіти. Учасники групи складали акти виконаних робіт, в яких вносили завідомо неправдиві відомості щодо фактичного обсягу та вартості цих робіт.

Попередня сума збитків від злочинної діяльності вказаних осіб становить понад 1,3 млн грн, які були виділені на ремонт 4 об’єктів. Також перевіряються факти розкрадання державних коштів ще з 10 об’єктів.

Правоохоронними органами проведено понад 20 обшуків у службових приміщеннях міської ради, місць роботи та проживання фігурантів.

Наразі усім учасникам злочинного угруповання повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, службове підроблення). Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

бабки бабки_2 бабки_3

 

 

Метки: бюджетные средства, хищение денег